Pokal evropskih prvakov 1993/94 (hokej na ledu)
Pokal evropskih prvakov 1993/94 je devetindvajseta sezona hokejskega pokala, ki je potekal med 8. oktobrom in 30. decembrom 1994. Naslov evropskega pokalnega zmagovalca je osvojil klub TPS Turku, ki je v finalu premagal Dinamo Moskvo.
Tekme[uredi | uredi kodo]
Prvi krog[uredi | uredi kodo]
Skupina A[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Vålerenga IF | 2:2 | Flame Guards Nijmegen |
Esbjerg IK | 18:3 | CHH Txuri Urdin |
Esbjerg IK | 7:4 | Flame Guards Nijmegen |
Vålerenga IF | 15:0 | CHH Txuri Urdin |
Flame Guards Nijmegen | 8:2 | CHH Txuri Urdin |
Esbjerg IK | 4:8 | Vålerenga IF |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Vålerenga IF | 5 |
---|---|---|
2 | Esbjerg IK | 4 |
3 | Flame Guards Nijmegen | 3 |
4 | CHH Txuri Urdin | 0 |
Skupina B[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Tivali Minsk | 6:0 | Narva Kreenholm |
HC Dukla Trenčín | 15:1 | Slavija Sofija |
Tivali Minsk | 11:0 | Slavija Sofija |
HC Dukla Trenčín | 10:0 | Narva Kreenholm |
Narva Kreenholm | 6:3 | Slavija Sofija |
HC Dukla Trenčín | 1:3 | Tivali Minsk |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Tivali Minsk | 6 |
---|---|---|
2 | HC Dukla Trenčín | 4 |
3 | Narva Kreenholm | 2 |
4 | Slavija Sofija | 0 |
Skupina C[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
EC Villacher | 14:0 | KHL Zagreb |
HK Acroni Jesenice | 3:5 | Torpedo Ust-Kamenogorsk |
HK Acroni Jesenice | 9:4 | KHL Zagreb |
Torpedo Ust-Kamenogorsk | 5:2 | EC Villacher |
Torpedo Ust-Kamenogorsk | 21:1 | KHL Zagreb |
HK Acroni Jesenice | 7:2 | EC Villacher |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Torpedo Ust-Kamenogorsk | 6 |
---|---|---|
2 | HK Acroni Jesenice | 4 |
3 | EC Villacher | 2 |
4 | KHL Zagreb | 0 |
Skupina D[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Sokil Kyiv | 9:1 | Cardiff Devils |
Pārdaugava Rīga | 19:0 | SC Energija |
Sokil Kyiv | 11:1 | SC Energija |
Pārdaugava Rīga | 11:4 | Cardiff Devils |
Cardiff Devils | 10:3 | SC Energija |
Pārdaugava Rīga | 2:2 | Sokil Kyiv |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Pārdaugava Rīga | 5 |
---|---|---|
2 | Sokil Kyiv | 5 |
3 | Cardiff Devils | 2 |
4 | SC Energija | 0 |
Skupina E[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Sparta Praga | 9:3 | HC Steaua Bucureşti |
Ferencvárosi TC | 51:1 | Ankara Büyükşehir |
Sparta Praga | 16:1 | Ankara Büyükşehir |
Ferencvárosi TC | 10:3 | HC Steaua Bucureşti |
HC Steaua Bucureşti | 16:1 | Ankara Büyükşehir |
Ferencvárosi TC | 3:19 | Sparta Praga |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Sparta Praga | 6 |
---|---|---|
2 | Ferencvárosi TC | 4 |
3 | HC Steaua Bucureşti | 2 |
4 | Ankara Büyükşehir | 0 |
Drugi del[uredi | uredi kodo]
Skupina F[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Sparta Praga | 9:2 | Podhale Nowy Targ |
HC Devils Milano | 11:1 | Esbjerg IK |
Sparta Praga | 5:3 | Esbjerg IK |
HC Devils Milano | 8:0 | Podhale Nowy Targ |
Esbjerg IK | 4:4 | Podhale Nowy Targ |
HC Devils Milano | 3:1 | Sparta Praga |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | HC Devils Milano | 6 |
---|---|---|
2 | Sparta Praga | 4 |
3 | Esbjerg IK | 1 |
4 | Podhale Nowy Targ | 1 |
Skupina G[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Dinamo Moskva | 7:3 | Pārdaugava Rīga |
Rouen HC | 4:4 | HC Dukla Trenčín |
Dinamo Moskva | 2:1 | HC Dukla Trenčín |
Rouen HC | 1:2 | Pārdaugava Rīga |
HC Dukla Trenčín | 1:1 | Pārdaugava Rīga |
Rouen HC | 1:3 | Dinamo Moskva |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Dinamo Moskva | 6 |
---|---|---|
2 | Pārdaugava Rīga | 3 |
3 | HC Dukla Trenčín | 2 |
4 | Rouen HC | 1 |
Skupina H[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Brynäs IF | 3:2 | Sokil Kyiv |
EHC Kloten | 5:2 | Torpedo Ust-Kamenogorsk |
Torpedo Ust-Kamenogorsk | 6:3 | Sokil Kyiv |
EHC Kloten | 2:2 | Brynäs IF |
Brynäs IF | 3:2 | Torpedo Ust-Kamenogorsk |
EHC Kloten | 2:2 | Sokil Kyiv |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Brynäs IF | 5 |
---|---|---|
2 | EHC Kloten | 4 |
3 | Torpedo Ust-Kamenogorsk | 2 |
4 | Sokil Kyiv | 1 |
Skupina I[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Tivali Minsk | 6:0 | HK Acroni Jesenice |
TPS Turku | 11:1 | Vålerenga IF |
TPS Turku | 11:2 | HK Acroni Jesenice |
Tivali Minsk | 6:3 | Vålerenga IF |
Vålerenga IF | 3:3 | HK Acroni Jesenice |
TPS Turku | 2:2 | Tivali Minsk |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | TPS Turku | 5 |
---|---|---|
2 | Tivali Minsk | 5 |
3 | Vålerenga IF | 1 |
4 | HK Acroni Jesenice | 1 |
Finalni del[uredi | uredi kodo]
Tretji del[uredi | uredi kodo]
Skupina A[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
TPS Turku | 6:4 | HC Devils Milano |
Düsseldorfer EG | 1:2 | Tivali Minsk |
TPS Turku | 4:0 | Tivali Minsk |
Düsseldorfer EG | 1:3 | HC Devils Milano |
HC Devils Milano | 5:5 | Tivali Minsk |
Düsseldorfer EG | 5:4 | TPS Turku |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | TPS Turku | 4 |
---|---|---|
2 | HC Devils Milano | 3 |
3 | Tivali Minsk | 3 |
4 | Düsseldorfer EG | 2 |
Skupina B[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Malmö IF | 5:4 | Brynäs IF |
Dinamo Moskva | 8:3 | Sparta Praga |
Dinamo Moskva | 5:1 | Brynäs IF |
Malmö IF | 5:1 | Sparta Praga |
Dinamo Moskva | 2:1 | Malmö IF |
Brynäs IF | 5:1 | Sparta Praga |
Lestvica[uredi | uredi kodo]
Poz | Klub | Točke |
1 | Dinamo Moskva | 6 |
---|---|---|
2 | Malmö IF | 4 |
3 | Brynäs IF | 2 |
4 | Sparta Praga | 0 |
Za tretje mesto[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
Malmö IF | 4:3 | HC Devils Milano |
Finale[uredi | uredi kodo]
1. klub | Rezultat | 2. klub |
---|---|---|
TPS Turku | 4:3 | Dinamo Moskva |